Temný časy I

18. dubna 2008 v 19:48 |  Povídky atd.
Jen vás chci upozornit, že to je moje první povídka, takže na to berte ohled. Díík
Noc byla tenkrát studená a temná. Na obrubníku seděl mladík, a zřejmě na někoho čekal. Měl na sobě jen džíny, tričko a černý kabát. Pod chladem měsíce se třásl zimou a ruce si mnul v kapsách. Pokaždé když se podíval na oblohu, tak mu jeho světlé dlouhé vlasy spadly do obličeje a zakryly temné, až strašidelné oči.
Konečně přišel ten, na kterého asi čekal, vstal a podal si s ním ruku. Oba poté zašli za roh, a tam do nočního klubu Černá kočka. Podle prvního pohledu bylo jasné, že se vidí poprvé a mají k sobě velkou úctu.
Když se bělovlasí posadil, ten druhý ho následoval. Zůstal ovšem zahalen do dlouhé mikiny s kapucí, takže mu nebylo vidět do obličeje. Počkal, až si první objedná, a začal mluvit.
" Jsem moc rád, že vás poznávám. Doufám, že jste byl informován o celém procesu a nikomu jste o něm neřekl". Při těchto slovech se posadil a sundal si kapuci. Pod ní se objevil velice mladý hoch se zrzavými vlasy a průsvitnou pokožkou. První mladík byl očividně zaražený, proto druhý pokračoval.
" Jmenuji se Fred Kymer a podstoupil jsem to po narození." řekl a začal si jemě prohrabovat rudé vlasy
" No, já jsem Loky Smurf a jen by mě zajímalo, kolik toho budu asi tak denně potřebovat."
" Není zrovna nejlepší nápad rozebírat to tady." Odpověděl Fred a dodal " Můžeme se ale přesunout na místo konání a tam vám bude vše ještě jednou vysvětleno"
" Dobrá řekl Loky" a vstal " pojďte, než si to rozmislím."
Oba proto vstali a vyšli z klubu. Nastoupili do červeného sporťáku a odjeli po hlavní silnici na druhý konec města.Když dojeli, byl vidět jen les a mezi jeho větvemi dotěrné sluneční paprsky. Oba mladíci vyšli z auta, a šli směrem k nevětší části budovy, ke které přijeli.. Už z dálky byl cítit nepříjemný pach, který připomínal skládku.
Vešli do tmy a Fred byl slyšet, jak hledá světlo.Potom se rozsvítilo a Loky zůstal jen opařeně stát, před ním byla velká káď na míchání barvy plná krve a lidských těl…….
Pokračování příště....

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 týnka týnka | Web | 19. dubna 2008 v 14:53 | Reagovat

Ahojky...teda povím ti je to pěkný...povedla se ti...už se moc těším na další...je to fakt pěkný a zajímavý:-)

2 Ru96 Ru96 | E-mail | 19. dubna 2008 v 20:29 | Reagovat

rychle piš pokráčo!! Jo a dokážet to docela strašidelně vykreslit,huuuu,nějak mě z toho mrazí!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama