Květen 2008


Další cena

31. května 2008 v 14:37 | Blanka.. |  Deník

Bleskajda pro dwa

30. května 2008 v 20:12 | Blanka.. |  Novinky
Pouze pro dwa lidi!!! Koneec

Cena bude video na youtube.
1. Nejoblíbenější písnička _ moc důležité
2. Nej. barva
3.Nej postava z Hrdinů
4. Kdo vyhrál dnešní fotbal???

další SBčko

30. května 2008 v 20:02 | Blanka.. |  Spřátelený blogy
fakt moc pěkný klik

Cena od pajinky

30. května 2008 v 19:57 | Blanka.. |  Deník

Tak mi to zase fachčí...

29. května 2008 v 21:30 | Blanka.. |  Deník
A to doslova, měla sem totiž pár dní pěknej zásek a newěděla sem o čem mam psát. A tak sem zbírala inspiraci ( Hlavně tady ). A našla jsem!! Mnoho z vás totiž píše o swích oblíbených seriálech, hlavně o CSI a podobně. Proto se přidam, a budu psát o MÍM nej nej seriálu, o Hrdinech. Začne to tam, kde skončila druhá série, pokud jste jí neviděli, jukněte sem, ať víte o co go. Pápá, du psát.
P.S.: Asi chápete kdo bude hlavní Hrdina..... a to do písmene.
P.P.S.: Pro nechápavé to bude Sylar.

Temný časy IV

22. května 2008 v 17:18 | Blanka.. |  Povídky atd.
Tááák jsem to ukončila. Mnohým z vás se asi nebude líbit konec, nebojte, mě se taky nelíbí. Hlavně se omlouvám že sem to ukončila tak, jak sem to ukončila. Je tady totiž možnost že někdy budu pokračovat. tak papa a nezabijte mě
"Kdo je to?" zeptal se Loky
" Na tom nezáleží"
"A kdo jste vy?
" Jsem první našeho druhu, ten kdo ti ukáže cestu. Mé jméno není důležité. Můžeš mě ale oslovovat Otče."
"Takže ten suvenýr je od vás" řekl Loky a odkryl si rány po kousnutí.
"Ano. Nyní ale ZABIJ tu osobu. A nedívej se na její obličej." Přikázal, a na obličeji se mu začali dělat modré žilky.
Loky se k postavě přiblížil a na okamžik zaváhal. Sehnul se, ale otočil se zpět k Otci.
" Není to moc rychlý. Vždyť ani nevím jak na to."
Otec se si sundal kápi a surově přitiskl Lokyho k zemi.
" Kdybys byl člověk, nic by z tebe nezbylo. Vysál bych z tebe všechny tělní tekutiny a zbytek bych hodil do jámy utrpení."
"Co?" …
" Soustřeď se, prostě ji kousni a vysaj. Není na tom nic těžkýho." Řekl otec, postavil se a znovu si nandal kápi.
Loky si sednul k postavě a opatrně jí odhrnul látku z krku. Hlava mu v tu chvíli začala třeštit, před očima se mu zatemnilo a strašně ho začala bolet pusa. V tu chvíli si uvědomil, že má v puse tesáky. Byly pořádně ostré. Najednou uviděl, jak se postava začala hýbat, otevřel proto pusu a zahryzl se do jejího krku. Postava začala ale sténat bolestí a volat o pomoc. Loky jakoby ten hlas už někde slyšel, odkryl postavě obličej. Před jeho očima se objevila jeho bývalá přítelkyně.
"Sáro? S hrůzou se na něj podívala a řekla.
" Loky… ty žiješ…" a usmála se. Pak jí její dlouhé havraní vlasy spadly do obličeje. Na Lokyho tváři se objevily malé slzy, uvědomil si, že právě zabil svou jedinou lásku.
" Všechno bude zase v pořádku" řekl.
" Já umírám, tak mi odpověz na jedinou otázku… Proč?" řekla slabým hlasem. Loky nebyl schopen říct slovo, přemýšlel, jestli mu to udělali schválně, nebo jestli to byla jen čirá náhoda. Chytl Sáru do náruče a hladil jí po vlasech. Ona ho však neobjala, její ruce byly studené jako led. Dal se do zoufalého pláče. Třásl s ní a bláhově si myslel, že jí tím oživí.
" Zbabělče" ozval se otec. " Věřil jsem ti, dal jsem ti moc, mohl jsi žít navěky…"
" K čemu to ale je?… Povídej, pane, "hodil bych tě do jámy utrpení", co??." Řekl Loky a stoupl si.
"Mě Nikdo…."
" Byl sem fakt blbec, že sem si myslel, že vyřeším problémy tím, že se ze mě stane upír." Řekl a chytil Otce pod krkem.
"To co se stalo, tím nevyřešíš" zasmál se.
Ne, ale můžu tím zajistit, že vám na to už nikdo nenaletí." Řekl a zakousl se do něj, cítil, jak se dusí, ale nepovolil. Otec se snažil uvolnit, v Lokym bylo ale tolik hněvu, že by ho dokázal rozcupovat na kousky. Otec se přestal hýbat. Loky ho pustil a s nechutí na něj plivl. V tom se otevřely dveře a proti němu stálo asi tucet upírů.
" Tak si pro mě pojďte……"
THE END

Muži mého života

21. května 2008 v 19:26 | Blanka.. |  Povídky atd.
Pro ty co sem chodí: pokud si to přečtete, tak napište komentík dík. Přeju hezké počteníčko.
P.S.: Na dalším dílu temných časů se pracuje.
Ahoj, jmenuju se Lily a je mi šestnáct. Můj příběh je jednoduchý, ale ne každý ho může pochopit. Možná to začalo, když jsem Ho poprvé viděla v televizi, možná když jsem si uvědomila, že ho nemůžu mít.
Bylo mi tehdy okolo dvanácti a v kinech právě dávali Pána Prstenů. Tatím co většina dívek se rozplývala nad Orlandem Bloomem, já byla úplně a natvrdo "zabouchnutá" do Vigga Mortensena. Když se teď podívám zpět, vůbec nechápu proč ale prostě to tak bylo. Postupem času jsem se začala dostávat dál a na Vigga jsem zanevřela. Objevil se totiž někdo, kdo mě zasáhl na celý život, Dominic Monaghan. Samozřejmě, že mezi tím uběhla spousta let, jiných objevů a filmového plátna, než jsem si jeho talentu a podivně krásného hlasu všimla. Zdá se, že jsem ho začala mít ráda, až když jsem ho uviděla ve Ztracených. Já vím, je to hrůza ale všechno chce svůj čas. A tak jsem ho začala obdivovat, platonicky milovat a naneštěstí i představovat. To byl začátek konce. Představovala jsem si, jak mě doprovází do školy, pomáhá mi s úkoly a večer se spolu koukáme na televizi. Všechno bylo jako z pohádky, alespoň do té doby než ve Ztracených přišel o život. Po tomto posledním dílu třetí série jsem propadla depresi, představovala jsem si, jak k chodím k jeho hrobu, a každý den mu tam nosím květiny. Vůbec mi nedošlo, jaký jsem blázen a že doopravdy není mrtvý. A tak jsem si našla utěšitele, jmenoval se Eric Szmanda. Pro zasvěcené "ušák", pro ostatní Greg z kriminálky Las Vegas. V tuhle chvíli si musíte ťukat na čelo a říkat si, " Ta holka je ale divná". Ano, to určitě jsem, ale čtěte dál.
Každý čtvrtek za mnou chodil Greg, a v jeho nepřítomnosti ho zastupoval Eric. Znovu jsem se cítila jako v nebi, zvlášť poté co mi přibyl další. To už jsme docela blízko současnosti. Další můj nápadník byl a je ze seriálu hrdinové. Kupodivu je to docela "badguy". Jmenuje se Zachary Quinto, hraje Sylara a je naprosto úžasný (jako ostatně každý). Zpět ale k Ericovi. Při mém zcela náhodném hledání videí na youtube, jsem našla otřesné video ze sedmé série. A tak jsem čekala, až ho začnou dávat i u nás. Čekám do teď, a čekat ještě budu. Přesněji do podzimu, kdy se to jedna nejmenovaná televize rozhodla dát znovu do programu. Nevadí, to je další kterému se něco stalo. Teď jen s napětí čekám, co se stane Sylarovi. Doufám že jeho smrt alespoň nebude moc bolet…

Shia LaBeouf

16. května 2008 v 20:57 | Blanka.. |  Krasavci
Shia Saide LaBeouf se narodil 11. června 1986 v Los Angeles jako jediné dítě matce, tanečnici a baleríně Shayne a otci, veteránovi z Vietnamu, Jeffreymu Craigovi LaBeoufovi, který si přivydělával jako klaun nebo mimik. Jméno Shia znamená v hebrejštině "dar od Boha" a příjmení z francouzštiny "Le Boeuf" znamená "hovězí." Malý Shia byl odjakživa veden k židovskému náboženství, koneckonců jeho matka má židovské kořeny. O svých rodičích říkal, že jsou "podivní".

Když bylo Shiovi 10 let, kouřil společně s otcem pravidelně marihuanu. Posléze se rodiče rozešli a každý šel vlastní cestou. Již od malička ale Shia měl komediální talent a bavil své sousedy a kolemjdoucí svými humornými vložkami o tom, jak se mu podařilo "vymanit" z nepřátelského prostředí. Ve stejném věku, tedy 10 letech, začal malý Shia bavit diváky v malých klubech na tzv. "talking dirty", což byly prakticky komediální vystoupení vestoje před obecenstvem.

LaBeouf následně našel agenta a prostřednictvím jeho osoby figuroval v několika i finančně úspěšných vystoupeních. Tři měsíce poté vzal Shia lukrativní nabídku na seriál BÁJEČNÍ STEVENSOVI, který běžel každý týden na stanici Disney Channel, kde ztvárnil flegmatického a líného žáka sedmé třídy, který nijak nezapadá do úspěšné a bohaté rodinky. Jeho výkon mu vynesl několik nominací a cenu Emmy za nejlepší dětský výkon.

Dá se říct, že rok 2003 byl pro Shiu revoluční. Zahrál si jak menší roli v pokračování CHARLIEHO ANDÍLKŮ, tak i větší roli v rodinném dramatu DÍRY po boku Sigourney Weaverové či Jona Voighta. Také se vrátil ke své televizní prvotině v celovečerním snímku STEVENSOVI BODUJÍ, ale film měl téměř nulový ohlas. Následující roky však byly vstupenkou do první ligy, a nejen díky hlavní roli v dramatu GOLFOVÝ SEN, ale také díky menším rolím v komerčně úspěšných snímcích JÁ, ROBOT a CONSTANTINE.

Následoval další, neméně úspěšný rok s hlavní rolí v citlivém dramatu A GUIDE TO RECOGNIZING YOUR SAINTS o nesnadném dospívání a drama podle skutečných událostí ATENTÁT V AMBASSADORU napěchovaný hvězdami. Po roce 2007 se ovšem nadobro vryl do paměti diváků jako teenager ohrožován sériovým vrahem v thrilleru DISTURBIA, prostý Sam okouzlený Optimus Primem v letním blockbusteru TRANSFORMERS, či jako tučňák Cody, jemuž propůjčil hlas v animovaném filmu DIVOKÉ VLNY.

Z LaBeoufa roste velká herecká star vědom si toho je především Steven Spielberg, který s ním má do budoucnosti velké plány. Mluví o něm jako o "Hanksovi zamlada" a momentálně s ním natáčí čtvrtého INDIANA JONESE. Shia se již zavázal smlouvou k pokračování úspěšných TRANSFORMERŮ a měl by se objevit i v dalším thrilleru D.J. Carusa s názvem EAGLE EYE.zdroj

Britney a Mel Gibson společně na dovolené na Kostarice?

16. května 2008 v 20:50 | Blanka.. |  Novinky

Britney Spears a Mel Gibson jsou na cestě na Kostariku, kde budou na prázdninách se zpěvaččiným otcem a hercovou ženou, říká zdroj People.

"Budou pryč jen na pár dní, kvůli odpočinku," říká zdroj.

Dvojce má v plánu zůstat v domě Gibsona na Kostarice. Vrátí se na začátku příštího týdne.

Dvojce Mel a Britney spolu byla poprvé spatřena v polovině března, kdy spolu byli na oběd v ruské restauraci ve Studio City. Nicméně, tohle nebylo jejich první setkání. Gibson, Spears a jejich rodiny se už několikrát setkali při hospitalizaci popové hvězdy v únoru, řekl jiný zdroj People.

"Mel a jejo manželka Robin viděli mladou ženu v krizi a chtěli jí v každém případě pomoct," řekl zdroj.

Gibson a Spears využili toho, že jsou sousedé, když zpěvačka ještě žila v Malibu. "Nic neočekávajte, nic se neděje," říká zdroj. "Je to prostě jen lidské milosrdenství, jeden soused pomáhá druhému."

Tenhle obrázek mě dostal!!

15. května 2008 v 21:46 | Blanka.. |  Deník
Je to fakt luxusní.

3. spřátelenej blog

6. května 2008 v 19:34 | Blanka..
Klik na smajlíka :)

Temný časy III

6. května 2008 v 15:51 | Blanka.. |  Povídky atd.
Další dílek mojí povídky, tak napište komentík jak se vám to líbilo.
Loky odešel jen na několik hodin, jemu to ale připadalo jako věčnost. Cítil jako by proplouval celou galaxií tam a zpátky. Připadal si, jako by viděl celou mléčnou dráhu.
Když už si připadal jako by plul snad celý svůj život, pocítil zvláštní bolest, podivné píchání v hrudi. Jeho hlava třeštila, a on zjistil, že to zmizí, jedině když se nadechne. Zkusil to, a podivné třeštění zmizelo. Pokusil se otevřít oči, ale když to udělal tak, ho oslnilo silné světlo. Slyšel, jak okolo někdo mluví, hlasy byly těžko rozpoznatelné, měl zalehlé uši. V nose pořád cítil krev, nyní se mu ale nezvedal žaludek. Cítil jako by snad na ní měl chuť, ta představa byla pro něj nepředstavitelná.
" Spěte" slyšel "musíte si odpočinout." Podle hlasu poznal, že to je Fred. Loky cítil, jakoby se znovu propadal do nicoty vesmíru, nyní to bylo ale jinak. Po dlouhé době konečně snil. Zdálo se mu, že je doma, že objímá přítelkyni, která, se s ním rozešla a že jeho rodiče ho nezavrhli. Vůbec se nechtěl probudit, bohužel ale cítil, jak znovu nabírá vědomí. Pomalu otevřel oči. Ocitl se v pokoji, který velice připomínal nemocnici. Okna byla zavřená a žaluzie zatažené. Venku byla pořád tma. Měsíční světlo pronikalo do pokoje jen malými otvory.
Loky se pomalu zvedl. I když v pokoji byla zdánlivě tma, šel sebejistě až k zrcadlu a začal se prohlížet. Rukou si prohrábl vlasy a dal si je do ohonu. Paprsek světla mu najednou osvětlil jeho krk, na kterém se rýsovaly dvě malé nezahojené dírky, jakoby ho něco kouslo. V tom se otevřely dveře a v nich stál Fred.
" Konečně jste se probudil. Určitě byste se chtěl seznámit s otcem, následujte mne." Řekl a vyšel ze dveří.
Loky ho následoval. Když vyšli z pokoje, ocitli se v dlouhé modré chodbě se spoustou dřevěných dveří. Na konci chodby se dali doleva a potom dolů po velkých schodech. Když došli až do poschodí pod zemí, stáli před starodávnými kovovými dveřmi.
"Můžete dovnitř" řekl Fred a stoupl si kousek od dveří.
"Vy tam se mnou nepůjdete? Zeptal se udiveně Loky.
"Ne, otec chce vidět jen vás."odpověděl Fred a vyzval Lokyho aby si otevřel dveře. Ten do nich pomalu strčil, ze vnitř se vylinula příjemná nasládlá vůně. Loky opatrně vešel dovnitř, najednou se za ním zavřely dveře. Otočil se k nim a pokusil se je otevřít, připadal si jako v pasti, otočil se.
Okolo byla tma, jen na kraji téhle docela velké místnosti svítila svíčka. Loky k ní opatrně přišel, vzal jí do ruky a pokusil se posvítit si na podivnou místnost. V tom uslyšel za sebou kroky, srdce mu v tu chvíli začalo divoce bušit a čelo se mu orosilo. Cítil, jak mu postava dýchá za krk.
"Vítám tě synu" řekl temný hlas "jsem rád, že jsi přišel."
"Měl jsem na výběr?" zeptal se Loky, a předstíral naprostý klid.
" Ne, to neměl" řekla postava a přišla před Lokyho, ten se lekl a udělal krok vzad, protože před ním stál muž v kápi, která mu zahalovala oči. Pleť měl bílou a popraskanou, a z úst mu koukaly malé tesáky.
"Přišel čas tvé první zkoušky." řekl a světla se rozsvítila. Před Lokym byla postava zahalená v mnišském rouchu, přivázaná ke zdi.
" Zabij ji….."

2. spřátelenej blog

4. května 2008 v 15:26 | Blanka.. |  Spřátelený blogy
Máte ho Tadyy


Moje videjko

3. května 2008 v 22:47 Deník
Moc se mi to ale nepovedlo, začíná to až po asi 9 vteřině. Jinak napište komentík. papa
http://www.youtube.com/watch?v=CVo6tg0Ybtk

Temný časy II

1. května 2008 v 13:20 Povídky atd.
Tak tady jekonečně další díl, užijte si ho.
Loky na to jen nevěřícně zíral a na čele se mu začaly dělat kapky potu.
"Doufám, že jste se moc nevyděsil." Řekl najednou Fred a prolomil tak ledové ticho.
"No, abych řekl pravdu tak něco tak odpornýho jsem v životě neviděl. Jen doufám, že jste si ze mě nevystřelili." Řekl Loky nejistě.
"Dobrá," začal Fred, jako by nic neslyšel "Přečtou vám tedy smlouvu a můžeme začít"
Z temného rohu vyšel vysoký muž a stoupl si před Lokyho. Poté začal číst:
Vážený pane Johnatane Lokynski,
rozhodl jste se podstoupit dobrovolnou smrt, s následkem změny druhu. Také jste podepsal, že jste o ní nikomu neřekl a nikdy jste nic jiného nepodstoupil. V opačném případě vás čeká okamžitá smrt. Souhlasí?"
"Ano" řekl Loky
"Potom, můžeme začít"řekl Fred a poodstoupil.
Loky si sundal kabát a přistoupil odporné kádi s lidskými těly. Vysoký muž ho vyzval, aby si do ní vlezl a ponořil se až po krk. Loky stál nejistě na kraji a mísily se v něm všechny pocity. Jen letmo se podíval na pár ostatních přihlížejících, kteří byli už velice nedočkaví, a pomalu ponořil nohu do temné krve. Byla velice teplá, když jen ale pomyslel na to, kolik těl okolo něj plave, tak se mu udělalo velice špatně.
Nyní už měl ponořené obě nohy až po půli stehen. Opatrně popošel, a když byl ponořený po prsa, cítil, jak mu něco proplulo kolem nohy. Bylo to slizké, ale on se na to nesnažil myslet. Cítil, jak ho ta cizí krev začíná pohlcovat. Kolena mu začala slábnout a nohy mu podklouzávaly na slizkých sraženinách.
" Teď se ponořte a nechte se pohltit. Vůbec se ale nebojte, nebude to bolet." Řekl Fred a pobídl k smrti vystrašeného Lokyho.
Ten se pomalu začal ponořovat. Krev mu začala vtékat do pusy, do plic a tam se jakoby rozlévat po celém těle. Loky se jen nechal pohlcovat, najednou se v něm ozval pud sebezáchovy a hnal ho ven, na hladinu. Bohužel s tím se ale počítalo a nad káď byl umístěn železný kryt. Loky do něj divoce bušil. Najednou ale cítil že mu přestalo bít srdce a on se ponořil do věčného spánku. Ne ale na dlouho. Na Fredově tváři se objevil ďábelský úsměv…