Červenec 2008

Výlet do kina aneb minirecenze

23. července 2008 v 0:22 | Blanka.. |  Deník
Tak jsme byli s taťuldou v kině a jako obvykle to dopadlo excelentně. Po zdlouhavém hledání jsme si vybrali Neuvěřitelného Hulka. A že to byl výběr! Bezpochyby to je nejlepší film letošního léta, hned po Temném rytíři samozdřejmě:)
Na začátek musím říct že jsem rozhodně nebyla fanoušek Hulka, což bylo způsobeno zpackaným prvním dílem, spolu s křiklavě fialovýma kalhotama. Pokud jste ale už Neuvěřitelného Hulka viděli, dáte mi za pravdu že to není tak úplně pokračování, jako spíš že se začíná nanovo. Tenhle film míchá snad všechny žánry dohromady. Ze začátku to působí jako psychologické drama, potom se to zmnění na sci-fi a nakonec je to pořádnej Marvelovskej akčnák s malou dávkou hororu, a ten Tony Stark na konci mě ohromil. Moje pocity a reakce při tomhle bijáku byly naprosto zvláštní. Nejdřív, když se Bruce poprvé změnil, tak jsem napětím rozmačkala pytlík s bonónama. Potom mi ukápla slza při setkání v dešti. Taky jsem se hrozně strachovala o našeho velkého zeleného mužíka a jeho malou bílou " Arwen", když je pohltil ohěň, to jsem byla úplně zamášknutá do sedačky. Když náš super-zmutovaný, super-naštvaný a super ošklivý Agent Blonski zíral do obrazovky tak jsem strachy upustila bobek a poslední souboj mě zvedl ze sedačky, div jsem nekřičela tak ho konečně zabij. Podle mě tam byla jedna skoro stejná scéna jako v King Kongovi, to ale necháme na vás jestli jí poznáte. Pro ty, kteří to viděli nastává doba čekání na další díl a čekání na to, co se stane s doktorem jemně infikovaným Hulkovou krví. Kdo to neviděl tak je teď mírně nakažen spoilery a povinně na to zajde. Na konec jen říkám....... HULK MLÁTIT !!!!!!!
P.S.: Ještě jsem se chtěla krátce zmínit o trailerech před filmem. Agent Smart mě povavil, Hellboy mi nandal do žil červenou, Akta-X mě navnadila a nakonec Temný rytíř mě ochromil. O tom ale až zítra..... jak tak na to koukam tak dneska :) papa

Ceny za Sonb od týnky

22. července 2008 v 21:38 | Blanka.. |  Deník

Co si má člověk myslet?

11. července 2008 v 23:38 | Blanka.. |  Deník
Možná jste v poslední době zaregistrovali Emo vlnu.... Ano, někteří si myslí, že to jsou jen patky a řezání.... někteří vlastně neví a jiní o tom vědí své. Já ale nevím co si mám myslet. Opravte mě jestli se mýlím, ale není TOHLE moc??
Dnes je naprosto složitá doba, všechno se rozděluje a každý chce být originální. Jenže v tom je ten problém. Kdo není originální vůbec, je skoro neviditelný. A kdo je originální až moc, jako např emaři, stává se ohroženým druhem. Já osobně patřím k těm neviditelným šedým myškám. No, nevadí, o mě až jindy.... Jenom chci říct že to neznamená že bych je ema něják zastávala, jenom se mi zdá že někteří z toho dělají horor.
Abych to schrnula, podle mě jsou emaři jenom lidi s vlastní osobností a jako každej z nás chtěj něčím být. Je zbytečný se o tom zmiňovat, ale nadávat si kůli vzhledu je pitomost.
Jinak, já jsem na víkend doma a snad sem konečně hodím ty povídky...... mějte se a papa