Červenec 2010

Saw 3D ( Saw 7) teaser trailer

23. července 2010 v 20:29 | Blanka... |  Filmy
Všichni určitě známe serii Saw.... Mnohými (jako celek) nenávidělnou ... Mnou zbožňovanou. No, prostě jsem na ty prasečinky :D I když v tom mimo ty prasečinky vidím i jisté posleství a .. no nic... :D vnucovat vám to nebudu.
Důležité je, že toto má být poslední díl!!! A jelikož v poslední době je oblíbene 3D tak se to nevyhnulo ani SAW. A dle mého skromného názoru so na to do toho Imaxu vyrazím!! A to tam nechodim... A vám bych radila si na to taky zajít... už kvůli tomu Chesterovi s Linkin Park (ve 20 vteřině)... :)
Co myslíte vy? Sledujete tuhle serii? Půjdete na to?

America's got talent 2010

17. července 2010 v 15:44 | Blanka... |  ČeskoSlovensko má talent
Předtím, než začne ČeskoSlovensko má talent, si můžeme připravit naše oči a uši sledováním nové řady, která se v USA začala vysílat. :) Jako vždy dávám videa:)

Jako první na holení tu máme bandu studentů kteří si říkají Fighting Gravity, z nichž ani jeden nemá zkušenosti s tancováním. Podle mě docela velcí favoriti. :)Další je tu dvaatřicetiletý John, vystupující zde pod pseudonymem Prince Poppycock . První dojem ale může klamat, nejde o blázna, jak jsem si myslela... Jde o vynikajícího umělce, který by to určitě mohl dotáhnout do finále.

Osmnáctiletý Taylor Matthews zpívá a hraje na kytaru... zpěváci jako on (přirození) v téhle soutěži obecně moc nevyhráva jí ale co...
A nyní mi odpusťte malý pubertální výlev...
Bože!!! On vypadá jako Topher Grace když hrál v Zlatá sedmdesátá!!! Blanííík se zamiloval!!!! On je tak adorable až to bolí... Heeeeelp meeee!!! XD

Aktualizováno:  I když už nevypadá jako Topher Grace, je stále okouzlující/roztomilý... a... POSTOUPIL i v druhém kole:)

Lee Ryan- I Am who I Am

10. července 2010 v 23:05 | Blanka... |  Song pro dnešní den
Tahle pohodovka vyšla už před měsícem ale jak se říká "who gives a flying monkey on it" ...  pokud vám tenhle týpek něco říká, tak to bude tím, že byl ve skupině Blue... to už snad znáte.. Myslíím že má talent kluk jeden... Už si tu písničku přehtávam asi po dvacátý a pořád to něják nestačí... takže Iam Wo Iam....

OneRepublic- Crazy

9. července 2010 v 23:18 | Blanka... |  OneRepublic
Horký letní den už může zpříjemnit jen tahle skupina. Jak já je miluju .. :D... Crazy me... No nic.. Tahle písnička původně od Gnarlse Barklyho, která byla mimochodem fakt úděsně nakažlivá, postupem času až otravná, se dočkala pocty v podobě hlasu Ryana Teddera. A my máme tu poctu to slyšet. Takže... here we go... pohodlně se usaďte a jdem na to...


Můžete porovnat s originálem.. :P

OneRepublic- All we are

5. července 2010 v 16:07 | Blanka... |  OneRepublic
Ahojdááá.. objevila jsem naprosto božskou verzi písničky All we are z jejich prvního alba Dreaming out loud.... Snad se vám bude líbit:)
P.S.: Jak se vám líbí design?

Last Holiday

3. července 2010 v 23:24 | Blanka... |  Deník
Zdareeec, tak mě tu máte zpět z praxe. A abych řekla pravdu, tak se to docela povedlo.... Rozhodně to beru jako dobrou zkušenost a možnost přivýdělku z nouze... Jako stálou práci bych to asi dělat nemohla... To víte, celý dny opakovat pořád dokola jedno a to samý, z toho začne člověk poměrně cvoknout... :D A mě to povídejte, já byla blázen už před tim... momentálně se nacházim ve stavu, kdy jsem si schopná povídat i s vidličkou v myčce... :D:D no jo... sem to skončila....

Jinak tohle jsou moje poslední prázdniny a tak NEHODLÁM pracovat ani si nic plánovat...Nechápu lidi co maj celý prázdniny naplánovaný a ještě říkaj " No jsou to moje poslední prázdniny, tak je musim pořádně probrigádničit ne?" ... Pro tohle mam jenom jedno slovo MAGORE!!!!

Yop, a abych nezapoměla, chystám na vás nový design a věřte tomu nebo ne NOVÉ POVÍDKY. První bude z budoucnosti a druhá bude... LOKY... jojo... týpek mi něják přirostl k srdci :)... tak papa a NEPRACUJTE!!!!!!