Srpen 2010

Ryan Tedder je papa:))

25. srpna 2010 v 21:55 | Blanka... |  OneRepublic
Zpěvák skupiny OneRepublic se stal na začátku srpna taťkou :)) Jeho žena Genevie mu porodila zdravého chlapečka... Chvíli trvalo než oznámili jméno ale dočkali jsme se. Rozhodně jsem čekala že někdo jako Ryan nedá svému synovi nějáké obyčejné jméno.. a měla jsem pravdu... Chlapeček se jmenuje Copeland Cruz Tedder:)) Podle mě krásné jméno a doufám že se jim bude dařit dobře:))
P.S. OneRepublic vyráží na podzim s Maroon 5 na turné, tak by se SNAD mohli podívat i k nám.. už by bylo zas na čase:))

Hudba aneb co já na ni...

23. srpna 2010 v 17:40 | Blanka... |  Deník
Hudba je téma, na které bych dokázala mluvit a psát hodiny. Vždyť pro mnohé z nás je to neodmyslitelná součást našeho života... je to vlastně takový lék na duši.
Když je například mě ouzko a cítím že se každou chvílí sesypu, pustím si OneRepublic. Když si potřebuju dobýt energii nastupují Three Days Grace a když je mi nádherně a chci si ten pocit zachovat co nejdéle pustím si Dvořákovu Novosvětskou. Když už mluvíme o Novosvětské, všimli jste si, že se něják nápadne podobá soundtracku z Pána prstenů? No... podobá... v některých sekvencích je to úplně to samé.. Ale to sem nebudu tahat..
Zkusili jste si někdy představit, jaké by byly filmy bez hudby? Zvlášť takové pohádky... Jen si představte, že by jsme neměli nic jako písnižky z Lvího krále, Pocahontas nebo z Ať žijí duchové ? Vždyť to je v podstatě kus mého (našeho) dětství.
Taky jsem někde četla že v poslední době jde česká hudba do háje... Jasně, netvrdím že TAHLE nehorázná kravina je výkvět tvorstva... ale rozhodně to nemůžeme brát jako celou hudbu v česku..... Jako příklad právě jednoho z výkvětů tu máme pohádkového Tomáše Kluse. Posuďte sami... Přidejte váš názor....
              Papa a mějte hudbu v duši:)
P.S. Sepsáno ve spěchu, takže se omlouvám za případné chyby.