Leden 2011

Daniel Landa- Táta

26. ledna 2011 v 19:12 | Blanka... |  Song pro dnešní den
Tuhle mam z Danových asi nejradši..

                            ... víc netřeba..


Jak zapomínáme...

22. ledna 2011 v 19:10 | Blanka... |  Deník
Čeština je nádherný jazyk, co hladí duši. Měli bychom si ho vážit a ne ho komolit a zneuctívat.
To je asi to, co jsem chtěla říct... původně jsem napsala strašně dlouhou "slohovku" o češtině, ale pak jsem si uvědomila, že by to stejně nikdo neměl sílu číst a že všechno, co chci říct, za mě řeknou písničky. Proto se na chvíli uvolněte a poslouchejte.. :)

                                         Ta naše písnička česká - Jan Nedvěd


Tomáš Klus- Přičichnutí alergikovo

Štípněte mě prosím, ať vím, že se mi to nezdá!!

13. ledna 2011 v 19:47 | Blanka... |  OneRepublic
O téhle chvíli sním od doby, co OneRepublic znám... a teď je to tady. 1R vystoupí v Praze a to 19. dubna v SaSaZu !!! Vůbec tomu nemůžu uvěřit.... Lístky prý budou stát od 600 za normální, do 1000 a VIP zónu bo co... Víte mě je šoufl, kolik to bude stát... protože vidět 1R naživo... to ... to bude vrchol mého života. Pak můžu v klidu spočinout!
Majte sa... :)) papa a uvidíme se na koncertě!!


Povánoční deprese...

9. ledna 2011 v 22:08 | Blanka... |  Deník
Jo, asi tak by se to dalo nazvat. .. Ale to se dalo čekat, protože Vánoce u mě proběhly výborně, bez hádek a v pohodě.
Poslední dobou se fakt cítím líná, tlustá a nechtěná... ale to je jedno... to zas přejde :D ... znam se...
Všechno se dá vyléčit hudbou.. teď hlavně OneRepublic a Three Days Grace... ale :D vlastně jako vždycky... .. Jednou za čas si ale poslechnu i sad song, nebili depresivní písničku .. jako třeba tuhle...
Alexander Rybak- 13 horses
Možná tu už byla .. :D ale to neva..

Změna období

5. ledna 2011 v 18:47 | Blanka... |  Povídky atd.
Tuhle jednorázovou povídku jsem napsala včera. A mám v úmyslu se s ní účastnit Literární soutěže o cenu Filipa Venclíka, takže prosím upřímné komentáře :) děkuju...
Téma je: " Ve svém životě máme vytetovaný smích a pláč."

MY dreamguys :D

1. ledna 2011 v 17:36 | Blanka... |  Krasavci
Když jsem si četla článek Intosh, tak mě napadlo, že udělat si taky takový malý seznam mých crushů, tj. zamilování, by nebylo na škodu... ano, každý máme svoje platonické lásky... i když to někteří nechtějí přiznat..  A já to všechno s chutí přiznám :D...

Tak jdeme na to... hezky si to rozdělíme na kategorie.... předem se omlouvám za pravopisné chyby :D

Dlouhodobé crushe- Delší než  2 roky, velké lásky... také nazýváni osudoví pánové.

1. Viggo Mortensen
Ano, tohohle chlapíka bezmezně obdivuji. Je to úžasný herec, co dá každé svojí roli něco ze sebe, co jí činí novou a neokoukanou.. A navíc je to fešák ... i když dlouhé Aragornovi vlasy mu sluší víc než to, co nosí normálně :D


2. Dominic Monaghan
Jako Smíška jsem ho moc nemusela ( to jsem spíš měla radši Pipina), ale od dob Charlieho z LOST ho prostě miluju!! Pořád!! Jen se na něj podívejte, ten jeho kukuč a zvláštní přízvuk... ( No ni, když se narodil v Německu :D) ... On je prostě dokonalý... a hádejte co? Má smysl pro humor!! A to je u chlapa podle mě hodně důležitý..


3. Adam Gontier
Zpěvák ze skupiny Three days grace, si toho hodně prožil. Po úspěchu prvního alba, se stal závislým na prášcích a musel do léčebny. V jistém slova smyslu to bylo to nejlepší, co se mu stalo. Písničky, co tam napsal, pak dal na druhé album a ejhle!! Máme tu nejlepší a nejprocítěnější  album EVER!!!
To co se mu stalo, se samozrřejmě podepsalo i na něm samotném. Obarvil si vlasy na černo, je podle mě, plašší než býval a když mluví tak mu hrozně přeskakuje a zaškobrtává se hlas, že kdyby ste řekli, že moc dobře zpívat nebude... ale on zpívá fakt dobře.. očíhněte to :))


4. Ryan Tedder
Renesanční člověk toto... jestli si něják předsttavuju anděla, tak je to Ryan. Víc... ani neni potřeba říkat.
ryan

5. Tomáš Klus
Někoho jako on, jsme potřebovali... S mámou ho neskutečně milujeme!!! Je to pořádnej chlap, žádný tintítko... ten jeho kukuč a ta schopnost improvizace na koncertech...  MILUJU!!!!

Jájjjj :D umíráááám

6. Eric Szmanda
Tomuhle se říká osudová láska :D ... prohlížet si debilní filmy abyste na 3 vteřiny viděli vašeho Erica :D ...  jáj to byli časy..

Střední crushe- střední lásky, crushe co už trvají, nebo trvali delší období, ale ne déle než rok a půl. (nebo klidně i déle, ale obdiv opadl)

1. Topher Grace
 Úsměv tohohle chlapíka mě dostal už ve Spidermanovi 3. A přiznejme si, že to byl asi jeden  z mála Kladů toho filmu.. .. Podle mě je to hrozně nedoceněný herec, například ve filmu P.S. .. ! ne P.S. miluji tě s Hill Swank.. tenhle se jmenoval jenom P.S. ...!!! ... v tohmle filmu je naprosto dokonalý....
topher 2. James Franco
Sexy týpek se smyslem pro humor a neuvěřitelným talentem... To je James. Garantuju vám, že o něm ještě hodně uslyšíme. Minimálně na předávání nastávajících Oscarů!! Natočil totiž film 127 hodin, což je podle opravdového příběhu horolezce Aarona Ralstona... Google it.. nemám sílu to vypisovat :D .. ale u nás to má premiéru 3. 2. 2011... takže to stihnu shlídnout ještě před Oscarama.. ty jsou na konci února.
sexxxxy james
3 .Simon Baker
Mentalista... sexy australan.. Ten jeho kukuč je prostě boží... a ten úsměv... 

4. Jude Law
Fine guy.. malinko proutník ale kdo by mu neodolal že dámy? ... Jo a nejsladší je podle mě ve filmu Prázdniny.. DOPORUČUJU!!!

5. Owen Wilson
Toho jsem měla hodně ráda, ten jeho nosík, vlasy a humor... poslední dobou se ale moc neobjevuje, takže ho moc nesleduju..

6. Joaquin Phoenix
Vegetarián s úžasnou jizvou... aaa jizvy nidky nebyly tak sexy.  Chvíli to vypadalo, že přestane hrát ale nakonec se ukázalo, že to bylo jenom jako. ... naštěstí.. byla by ho škoda.

7. Rupert Grint
Ne jenom Ron Weasly... on je docela dobrý herec... například film Lekce řízení, je na víc než jedno shlédnutí...  a víte co? Je to zrzoun!!! A ty já ráda...
rup.wall

8. Shia LaBeouf
Jenom se na něj podívejte... talent... Viděla jsem s ním snad všechny filmy... Nejlepší byl Golfový sen DOPORUČUJU!


9. Craig Ferguson
Ani nejstarší crush... Ale jinak to nejde. On je totiž neuvěřitelně vtipnej :D ... a máá charisma jak kráva, takže .. asi tak... my hobos :D

craigy ferg10. Jonathan Togo
CSI mIamI ... Miluju ten jeho grumpy pohled... ... a i když te%d hodně přibral, má svoje kouzlo... Prostě mr. gumpy :D


11. Zachary Quinto
Sylar z Hrdinů nebo Spock z nového Startreku ... jen se na něj podívám a mám pocit, že mě zabije... a to je sexy :D
zachy
Krátké a nové crushe- Trvali nebo trvají krátkou dobu

1. Darren Criss
Už když jsem sledovala muzikál A very Potter Musical, tak mi přišel představitel Harryho velmi sympatický.. .. A pak koukám na můj nově oblíbený seriál Glee a říkám si, sakra on mi někoho připomíná... To je Harry Freakin Potter!! .. :D jáj.. slaďouš..

2. Justin Bartha
Hrál třeba v Lovcích Pokladů... Byla jsem okouzlená jenom chvíli... ale byla, takže sem patří..  A ty OČI!!!!


3. Tom Felton
Prostě Draco... božan... i když je na mě moc chroustíkovitej... Jo a docela obstojně zpívá!

4. Josh Groban
Ty OČI, ten HLAS!!! Anděl číslo 2. ... hned po Ryanovi!!


5. Heath Ledger
Nádhernej člověk a skvělej herec... Doceněný až po smrti....
heath

 6. Matt Cardle
V Čechách ho asi moc lidí nezná, ale to je možná dobře. Určitě by ho hned všichni začali pomlouvat, že je to rychlokvaška a že za rok o něm nikdo neuslyší. ... Možná... ale za ty krásný písničky, díky kterým ten X-factor vyhrál to stálo... děkuju :) a věřím že o tobě ještě uslyšíme..
Tuhle čeppici nosí snad pořád  :D .. prej je z HM

Gay Crushe-  Tak to je snad jasný ne?

1. N. P. Harris
Na to, že hraje v HIMYM proutníka Barneyho... to je fakt hustý... Podle mě velkej komediální a i hudební talent.. Teď má ale jiné starosti... s partnerem si pořídili dvojčátka :))
Niel s partnerem, co vypadá trošku jak CH. Slater zamlada

2. Chris Colfer
Postava Kurta v Glee se může zdát z počátku malinko obyčejná ale, věřte mi že není. Chris se na začátku ucházel o postavu vozíčkáře Artieho ale tu nedostal. Producentům se ale líbil natolik, že speciálně jemu vytvořili postavu Kurta!
Tenhle klučina, je prostě dokonalost sama. Jeho rozsah je neuvěřitelnej... koukněte na youtube... stojí vám to za to... moje nejoblíbenější jsou Roses Turn a Defiyng gravity... check it out!! :))
Miluju ty jeho modely :D ... Chci je Všechny!!!!

 Gratuluju pokud jste se dostali až sem :D ... co vy? Nějáké crushe?

Snad jsem na nikoho nezapoměla.... a jestli jo... tak si tu nezaslouží být :D