Duben 2011

Peťa Ševčík aneb What the Furlong?

30. dubna 2011 v 16:42 | Blanka... |  Deník
Já vím, já vím... co jsem mohla čekat. :D :D Už se tomu nedá než zoufale smát... Každej ze Superstaristů ma 2 písničky a alespoň 1 z nich je jim jako šitá na míru...
:D Ale to by bylo až moc zázračný, kdyby to vyšlo i na Peťu že?
1. písnička AC/DC- Highway to hell .. nevím, možná budu příjemně překvapená, ale příjde mi to totálně mimo mísu.

2. písnička Limp Bizkit- Behind blue eyes.. k tomu mám jen jedno... Keep it gay! :D Ne vážně :D Nechci ho něják urážet (mu sakra fandim ne?) :D .. ale má moc čistej hlas na ten začátek, takže by se do toho musel víc položit aby to znělo fakt jako "bad man"... jinak o refrén se nebojím. :)


Prostě celkově nechápu proč mu nedali Queeny ...nebo alespoň něco co by mu "slušelo".... Ale to bych chtěla moc co ?


ČeskoSlovesnká Superstar 2 .... O_o Všechno je špatně!

24. dubna 2011 v 22:02 | Blanka... |  Deník
Dobře, přiznejme si to. Už od začátku to byla trapárna... Rytmus, Mareš a vlastně všechno okolo. Člověk si říkal, že na tuhle pakárnu se rozhodně koukat nebude. Ale jak šel čas, stejně v telce nic nebylo a občas si zanadávat pomáhá nervům. .. A nakonec dospějete k tomu, že vlastně někomu fandíte, protože si to prostě zaslouží. Viz u mě Peťa Ševčík a Luky Adamec. Ano, pánové jsou asi to jediné pozitivní na celém tom cirkuse. A do semifinále jsem byla "spokojená".
Ale tohle je už moc, Moc, MOC! Všechno ale VŠECHNO je špatně!!! Počínaje oblečením, přes porotu až k výběru písniček.
Ano, pravda... možná jsem teď malinko zaujatá... ale vemte si to. Dneska je (by mělo být) taneční kolo... PARDON?! Jako výběr písniček TOTÁLNĚ mimo mísu! Grace Kelly?! Somewhere over the rainbow?! To jako... Od kdy jsou tohle taneční hity?! Fakt se mi chce brečet z toho :D ...
Třeba I Like it pro Peťu? To asi vybíral nějáký hlasový specalista! Vlastně i minulá kola byla mimo mísu :D To je fakt sabotáž :D ... Oni si asi řekli, že byl až moc pochválen, tak to musej srazit...
No nic, tohle byl jenom takový výkřik do prázdna co stejně nic nezmění...
Takže víte co Star 1 a Star 8 na číslo 9060613 :D :D

čus


P.S.: Moc a Moc se těším na ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT!!

Spring nail design :))

23. dubna 2011 v 17:53 | Blanka... |  Nehty!!!


OneRepublic nail designs:)

22. dubna 2011 v 19:17 | Blanka... |  Nehty!!!
Mám tu pro vás hned dva vzhledy:))
První je verze zkušební a druhá, co jsem měla na koncertě :D podobnost v tom nehledejte!

1.


2.


OneRepublic till the end :-* SaSaZu 19.4.2011

21. dubna 2011 v 20:23 | Blanka... |  OneRepublic
Nikdy by mě nenapadlo, že koncert může změnit postoj ke kapele.
I když jsem měla projeto milion videí z jejich koncertů, i když jsem věděla, že budou dokonalí. .. i tak jsem zůstala ohromená. Vážně :) Nebudu vám tady popisovat, co se tam všechno dělo, to si můžete přečíst třeba zde.
Jen mám potřebu někomu zdělit to nadšení, protože nikdo okolo mě to nechce poslouchat (většinou závidí :D) takže asi tak.
Vážně, sledovat to celé naživo bylo... pro to snad ani neexistuje slovo... dokonalé... A to jak všichni okolo zpívali a skandovali, mě velmi překvapilo. A řekla bych že i "kluky z kapely" :D .. Docela jsem se bála, že se znemožníme a už sem nikdy nepřijedou ale jak vidno, máme dobrý vkus :))
Jen jsem se malinko lekla, když na mě letěla Eddieho palička spolu s dalším tisícem lidí :D... To, že pak přišel jeden "větší týpek" a paličku si suveréně vyrval a odešel mě něják dobrý pocit z koncertu nazkazilo :)) To k tomu patří :))
Suma sumárum To byl povznášející zážitek, který mi 1R vpálil do srdce :)) Kdo nebyl a chtěl, může jen litovat! :P :)) ale co, prý přijedou co nejdřív to půjde:))
Papa a have a good life

Matura :P

16. dubna 2011 v 18:54 | Blanka... |  Deník
Ahojky,
ano Matura. To není jenom název našeho školního hotelu, který všichni tak zbožnujeme :D. ... Matura je za dveřmi a to je i důvod, proč jsem tu v poslední době nebyla. Moc se omlouvám lidičky!!
Jinak mám v hlavě povídku na pokračování, takže když se zadaří, tak jí během týdne sepíšu!:)))
DALŠÍ VĚC!!! Už v úterý se stane něco, o čem sem vždycky něco snila. Půjdu na OneRepublic!! Právě tu na ty lístky koukám a jen při tom mi srdce buší jako o závod. Je to zvláštně příjemný pocit...nepopsatelný. SaSaZu těš se, jsem připravená se ztrapnit ale JÁ se dopředu prostě procpu!!! AMEN!

Takže se mějte zlatíčka a já se zas ozvu :)