Červenec 2011

Dny se mění v týdny...

24. července 2011 v 14:19 | Blanka... |  Deník
Asi tak bych to vyjádřila. Něják to utíká čím dál tím rychleji. Člověk v neděli v noci nadává, že ten Dextr je kurňa až za týden a najednou už to uběhlo. Sakra a ani se toho za ten týden moc nestalo.
Jenom jsem tak napsala kus třetího dílu, ale něják mi to neštimuje, tak to musim předělat. Což se dá říct i o tomhle blogu. I když je tenhle design fakt pěknej, už mě omrzel, takže se vrhnu na jinej. :D
A to bude asi všo. enjoy the summer


P.S.: Jsem to jenom já, nebo je léto na linii horší než zima. Já totiž strašně přibrala :D

Find me on the bridge 2. část

17. července 2011 v 17:23 | Blanka... |  Povídky atd.
Mám tu pro vás druhou část. :) Dozvíte se, jak se jmenuje hlavní hrdinka, co si myslí o setkání s "úchylem" a poznáte její kamarádku.
Enjoy a pište reakce :)

Demi Lovato- Skyscraper

15. července 2011 v 22:45 | Blanka... |  Song pro dnešní den
Víte, člověka byste neměli posuzovat podle prvního dojmu. Když jsem poprvé viděla Demi Lovato, byla to jen další Disney hvězda (myslím že to byl Camp rock či co). Potom natočila pár videjí, nic světobornýho asi jako Miley Cyrus.
Pak dlouho nic a najednou jsem četla něco o bulimii, anorexii, sebepoškozování a maniodepresi. V takovýchdle momentečch vám dojde, že to sou jenom normální lidi, takže jsem jí samozdřejmě přála, aby byla v pohodě.
No a ona koukám je, snad, zatím. A musím říct (ano, věděla jsem to i před tím, ale nechtěla jsem to přiznat) že má vážně dobrý hlas a ta písnička je vážně dobrá. Jsou v ní čisté emoce a k tomu bohatě stačí jednoduché video.
Bravo Demi, snad to už bude ok.
Enjoy


P.S.: Může mi to nějáký její fanoušek osvětlit prosím? :)

Find me on the bridge 1. část

15. července 2011 v 18:27 | Blanka... |  Povídky atd.
Po veeeelmi dlouhé době jsem napsala ...NĚCO :) TRUBTE FANFÁRY! Snad se vám první ochutnávací část bude líbit. :) Mě se to líbí :D takže si mě nepřejte.
Ne, dělam si srandu. Budu ráda za každý komentář, takže když už si to přečtete, tak dejte vědět váš názor. Nejlépe do komentářů :))
enjoy
P.S.: Možná vám to bude postrádat logiku ale ta příjde až později :))

Cher Lloyd/ Epic Fail

5. července 2011 v 20:17 | Blanka... |  Matt Cardle
Když Matt Cardle vyhrál X-Factor, byla jednou z jeho soupeřek. Já jsem se o ní moc nezajímala, přišla mi docela namyšlená. A tímhle videem, které se ke mě náhodou dostalo, si reputaci rozhodně nezlepšila.
Duchaplná písnička o tom, že o ní všichni mluví, ona je nejlepší a když jste "hater" tak děte do háje. Klip potom připomíná Black Eyed Peas ( no to je překvapení, když to produkuje Will.I.Am) a mimochodem refrén zní jako vánoční koleda.
Ale to je čistě můj názor, pokud máte jiný, ráda si ho přečtu :)

enjoy

Cher Lloyd- Swagger Jagger


Bla bla...

2. července 2011 v 14:45 | Blanka... |  Song pro dnešní den
Ano, ano už to tu jednou bylo ale já tu písničku MILUJU!!! :D Aby ne, když už jsem měla Gavina ráda předtim a tu písničku mu napsal Ryan :D .. a teď je k tomu i video, takže se můžem kochat. I když někteří říkaj, že ztloustnul mě se nezdá :D ... nebo jo? ... NO každopádně je sexy takže enjoy